Hobby

Vlastnosti muže určuje i znamení zvěrokruhu

Když hledáte toho správného partnera pro sebe, dávejte si už ze začátku pozor na jeho vlastnosti, aby vás později nepřekvapily. Nějaké vlastnosti můžete poznat už při prvním seznámení a podle nich také dokážete určit, zda vám takový partner bude vyhovovat a zda si soužití s ním dokážete představit. Důležité vlastnosti také určuje znamení zvěrokruhu, podle něhož je můžete zjistit hned. Když se vám podaří přijít na to, v jakém znamení se protějšek narodil, můžete se předem dozvědět, jaké má dobré či špatné vlastnosti nebo jak se k sobě hodíte.
Muž se ženou
Lev.Muži v tomto znamení většinou nebývají králové večírků, jak se podle tohoto znamení může jevit. Lev je sice rád středem pozornosti, ale většinou to bývají nenápadní i zakřiknutí jedinci. Ale pozornost a obdiv vyžadují všichni, ať se jedná o introverta či toho otevřenějšího muže-lva. Jeho přízeň si získáte lichotkami směřujícími na jeho adresu, aby se mohl vedle vás cítit hodnotně. Připravte se na to, že budete muset do budoucna snášet i partnerovo ego.
Býk. Muž býk je obvykle lenivější a má rád svůj klid a pohodlí. Těžko ho vyrušíte z jeho zajetého stereotypu, změny totiž nemá vůbec rád. Pro svůj život bude hledat partnerku, se kterou bude trávit poklidné chvilky v jeho známém zázemí. Nemá v povaze vrhat se do ničeho extrémního, než na co je zvyklý. Býka vždy uspokojíte dobrým jídlem, pitím a lenošením. Položte si otázku, zda si dovedete představit soužití s líným a pohodlným býkem.
Znamení horoskopu
Kozoroh.Od tohoto znamení nečekejte citové výlevy a vyznání lásky.  Kozorozi na tohle jednoduše nejsou a vše skrývají uvnitř sebe. Mohou tak působit jako nezlomní muži, kteří mají srdce z kamene, ale vše je to jenom vizáž. Uvnitř jsou skutečně citlivý, ale neradi vám své city přiznají. Připravte se na to, že se kozoroh bude honit za penězi a v práci bude trávit většinu svého času. Jsou to totiž workoholici a nejvíce jim záleží na finanční stabilitě. Romantiku a sladká slůvka od nich zrovna nečekejte, ale pokud hledáte někoho, kdo vás dobře zajistí a bude vám věrný, jste na správné adrese. Pro kozoroha je velmi typická stabilita a setrvačnost i v lásce.

2.7/5 - (4 votes)